
Контролер GP YF 24/48B 20А синусний у власному корпусі 260мм L - 260мм круїз контроль
- В наявності
- Код: CNTR-071
1 228,04 ₴
Контролер GP YF 24/48B 20А синусний у власному корпусі 260мм L - 260мм круїз контрольВ наявності
1 228,04 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю САП | 260 мм |
| Довжина кабелю живлення | L - 260 мм |
| Довжина моторного кабелю | 260 мм |
| Довжина мультиканального кабелю | немає кабелю мм |
| Мoдель | YF |
| Напруга | 24/48 B |
| Сила тока | 20 А |
| Тип корпусу контролера | у власному корпусі |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 3+6 |
| Тип роз'ємів | невологозахищені роз'єми |
| Тип синусоїди контролера | синусний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228,04 ₴

