
Мотор 12" прямой привод 480об/хв 60/96B 1500Вт задній нет 1000мм чорний з лого GP QS260 для скутера
- В наявності
- Код: MOT-080
7 635,76 ₴
Мотор 12" прямой привод 480об/хв 60/96B 1500Вт задній нет 1000мм чорний з лого GP QS260 для скутераВ наявності
7 635,76 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина моторного кабелю | 1000 мм |
| Діаметр колеса | 12 " |
| Колір | чорний з лого |
| Кріплення дискового тормозу мотора | під барабанне гальмо |
| Кількість оборотів мотора/хв | 480 об/хв |
| Кількість отворів | немає H |
| Кількість отворів мотора під спиці | Немає |
| Мoдель | QS260 |
| Мотор під касету/тріскачку | Немає |
| Напруга | 60/96 B |
| Потужність мотора | 1500 Вт |
| Розташування кабелю | праворуч |
| Сторона приводу | задній |
| Тип мотору | прямий привод |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Товщина спиці | Немає |
| Ширина осі під посадочне місце | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 635,76 ₴

