
Мотор 20-26" редукторний 320об/хв 48/72B 1000Вт задній 36H 36H під тріскачку 500мм 12G чорний з лого GP GP-G500S-PLUS
- В наявності
- Код: MOT-073
7 340,96 ₴
Мотор 20-26" редукторний 320об/хв 48/72B 1000Вт задній 36H 36H під тріскачку 500мм 12G чорний з лого GP GP-G500S-PLUSВ наявності
7 340,96 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина моторного кабелю | 500 мм |
| Діаметр колеса | 20-26 " |
| Колір | чорний з лого |
| Кріплення дискового тормозу мотора | з кріпленням дискового гальма |
| Кількість оборотів мотора/хв | 320 об/хв |
| Кількість отворів | 36 H |
| Кількість отворів мотора під спиці | 36H |
| Мoдель | GP-G500S-PLUS |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Напруга | 48/72 B |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Розташування кабелю | зліва |
| Сторона приводу | задній |
| Тип мотору | редукторний |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Товщина спиці | 12G |
| Ширина осі під посадочне місце | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 340,96 ₴

