
Мотор 26-29" редукторний 330об/хв 36/48B 500Вт передній 36H 36H 500мм 12G чорний з лого GP G110F
- В наявності
- Код: MOT-062
5 505,72 ₴
Мотор 26-29" редукторний 330об/хв 36/48B 500Вт передній 36H 36H 500мм 12G чорний з лого GP G110FВ наявності
5 505,72 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина моторного кабелю | 500 мм |
| Діаметр колеса | 26-29 " |
| Колір | чорний з лого |
| Кріплення дискового тормозу мотора | з кріпленням дискового гальма |
| Кількість оборотів мотора/хв | 330 об/хв |
| Кількість отворів | 36 H |
| Кількість отворів мотора під спиці | 36H |
| Мoдель | G110F |
| Мотор під касету/тріскачку | Немає |
| Напруга | 36/48 B |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Розташування кабелю | праворуч |
| Сторона приводу | передній |
| Тип мотору | редукторний |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Товщина спиці | 12G |
| Ширина осі під посадочне місце | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 505,72 ₴

