
Контролер GP JYT 48 B 20А модифікована синусоїда в базе батери вологозахищені роз'єми 550мм круїз контроль
- В наявності
- Код: CNTR-044
2 880,24 ₴
Контролер GP JYT 48 B 20А модифікована синусоїда в базе батери вологозахищені роз'єми 550мм круїз контрольВ наявності
2 880,24 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю САП | 100 мм |
| Довжина кабелю живлення | L - немає кабелю мм |
| Довжина моторного кабелю | 550 мм |
| Довжина мультиканального кабелю | 120 мм |
| Мoдель | JYT |
| Напруга | 48 B |
| Сила тока | 20 А |
| Тип корпусу контролера | в базе батери |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Тип роз'ємів | вологозахищені роз'єми |
| Тип синусоїди контролера | модифікована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880,24 ₴

