Виніс керма Алюмiнiй різьб. 1" 25.4мм нерегульований JIASHIHE JB-8306 чорний (під складний велосипед)
- В наявності
- Код: STM-AL-135
1 091,20 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JIASHIHE |
| Довжина виноса | довжина - невідомо мм |
| Додаткові властивості виноса | ( під складний велосипед ) |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | JB-8306 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091,20 ₴



