Виніс керма Алюмiнiй безрізьб. 1-1/8" 25.4мм довжина - 100мм регульований Kalloy "UNO" AS-822 чорний
- В наявності
- Код: STM-Al-052
699,60 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Kalloy "UNO" |
| Висота виноса керма | H — 40 мм |
| Довжина виноса | довжина - 100 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Кут підйома виноса | регульований ° |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | AS-822 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | регульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,60 ₴



