Велосипед з електроприводом 18" AL SPACE eELDORADO (new) DD FR рама-15" 48 B 20 А*г 1000 Вт чорно-помаранчевий 2026
- В наявності
- Код: ELB-SP-18-026
33 684,64 ₴
30 653,02 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний, накладний |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, Алюмiнiй, eELDORADO |
| Вінос | Високоміцна сталь, довжина: 300мм |
| Додатково | крила, підніжка, корзина |
| Допустима температура эксплуатації | +5°C - +30°C |
| Діаметр колеса | 18 " |
| Заряджати при температурі | +5°C - +25°C |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Каретка | Розборна, під квадрат, з пило-вологозахистом, ELDORADO |
| Касета / тріскачка | SKYS ELDORADO, 1 швидк., 16Т |
| Категорія велосипеду | Електровелосипеди |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 580 мм, чорний, ELDORADO |
| Кошик | 300*280*230 мм, ELDORADO, чорний |
| Крила | Високоміцна сталь |
| Кількість швидкостей | 1 шв |
| Ланцюг | 100 лан., ELDORADO, 1 |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | eELDORADO (new) |
| Напруга | 48 B |
| Ободи | 18" Алюмiнiй, одностінний, литийH, нет, SKYS |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Пластик, SKYS ELDORADO |
| Покришки | 18" x 2.125, SKYS |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Підніжка | задня, SKYS ELDORADO |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, ELDORADO |
| Зрістовка рами | рама- 15 " |
| Рульова колонка | різьб. , 1-1/8", DAFENG |
| Рік | 2026 |
| Середній запас ходу | 75 км |
| Система асистування педалюванню | Є |
| Стать | Універсальний |
| Сторона приводу | задній |
| Сідло | 290*230 мм, VLT |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове гідравлічне |
| Тип кріплення батареї | кріпл. на підседельний штир |
| Трансмісія | Механічна |
| Умови зберігання АКБ | рівень заряду 70-90%, температура +5°C - +25°C |
| Час заряджання батареї | до 10 годин |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Dakang |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 653,02 ₴



