Крила 26" Пластик BRAVVOS X080 чорний зі стійкою f.360 r.360мм повнорозмірн.
- В наявності
- Код: MUD-26-088
548,24 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стійки | f.360 r.360 мм |
| Додаткові властивості крила | повнорозмірн. |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | X080 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548,24 ₴



