Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 85 км/год |
| Тип | Мотоцикл |
| Сумісність з моделлю | B2500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 35 А·г |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Діаметр колеса | 19 " |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | R1 |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | FR: 70/100-19", RR:70/100-19" |
| Потужність мотора | 2500 Вт |
| Середній запас ходу | 120 км |
| Тип акумулятора (батареї) | літієва |
| Тип гальм | дискові, гідравлічні |
| Хід амортизатора рами | F: 200 R: 85 мм |
| Час заряджання батареї | до 4 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 000 ₴



