Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Максимальна швидкість | 95 км/год |
| Тип | Мотоцикл |
| Сумісність з моделлю | B2500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 40 А·г |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Діаметр колеса | 19/18 " |
| Колір | чорний з жовтим |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | R1+ |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | CST FR: 70/100-19", RR: 90/90-18" |
| Потужність мотора | 2500 Вт |
| Середній запас ходу | 120 км |
| Тип гальм | дискові, гідравлічні |
| Хід амортизатора рами | F: 200 R: 85 мм |
| Час заряджання батареї | до 4 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 000 ₴



