Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JIABAO |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | JB-6864 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,80 ₴



