Підсідельний штир Сталь 28.6 мм 350 мм без замка YL-200 чорний з насічками
- В наявності
- Код: SEP-St-125
174,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр підседільного штира | 28.6 мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | YL-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174,24 ₴



