Підсідельний штир Сталь 25.4 мм 450 мм без замка YL-200 чорний
- В наявності
- Код: SEP-St-124
162,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Діаметр підседільного штира | 25.4 мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | YL-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162,80 ₴



