Кермо Сталь 25.4мм L 590-600 мм RUIAN підйом - 150-180мм загиб назад30° срiблястий Райзер
- В наявності
- Код: HBA-196
242 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | RUIAN |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | вигин назад 30 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Підйом керма | підйом - 150-180 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 590-600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴



