Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | RUIAN |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Підйом керма | підйом - 70 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 590 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴



