Картридж каретки 122.5мм x 73 мм під квадрат VP VP-BC73 срiблястий з чорним
- В наявності
- Код: BBC-084
400,40 ₴
384,38 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 122.5х73 мм |
| Довжина вала каретки | 122.5 мм |
| Колір | срiблястий з чорним |
| Мoдель | VP-BC73 |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,38 ₴



