Кермо Алюмiнiй 25.4мм L 680 мм HongFu YL-003/HF630-S підйом - 20-30мм загиб назад9° чорний Райзер
- В наявності
- Код: HBA-193
210,76 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | загиб назад 9 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | YL-003/HF630-S |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,76 ₴



