-5%42 дні

Виніс керма Алюмiнiй безрізьб. 1-1/8" 22.2мм довжина - 35мм нерегульований JIABAO JB-8691D чорний (з насічками всередині)
- В наявності
- Код: STM-AL-152
349,80 ₴
332,31 ₴
Виніс керма Алюмiнiй безрізьб. 1-1/8" 22.2мм довжина - 35мм нерегульований JIABAO JB-8691D чорний (з насічками всередині)В наявності
349,80 ₴332,31 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | JIABAO |
| Висота виноса керма | H- 30 мм |
| Довжина виноса | довжина - 35 мм |
| Додаткові властивості виноса | ( з насічками всередині ) |
| Діаметр керма | д.керма 22,2 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 22,2 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | JB-8691D |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332,31 ₴

