Вилка 29" Амортизаційна Алюмiнiй 1-1/8" disc безрізьб. під ексцентрик шток-260мм travel-100мм Suntour XCE28 чорний (матовий)
- В наявності
- Код: FRK-29-372
2 582,80 ₴
2 453,66 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Suntour |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний матовий |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Матеріал штанів вилки | алюміній |
| Мoдель | XCE28 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Розмір колеса | 29 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 453,66 ₴



