Крила 26" Пластик Feitech SY-955 чорний зі стійкою f.285 r.265-355мм кріпл. на штани вилки та задні пера
- В наявності
- Код: MUD-485
629,20 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Feitech |
| Варіант | повнорозмірні |
| Довжина стійки | f.285 r.265-355 мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Комплектація крила | комплект |
| Кріплення | на пір'я рами та штани вилки |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | SY-955 |
| Місце кріплення крила | кріпл. на штани вилки та задні пера |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Розмір колеса | 26 " |
| Спосіб кріплення заднього крила | до рами та на пір'я |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горіли та на штани вилки |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629,20 ₴



