Вилка 26" Амортизаційна Сталь 1-1/8" disc безрізьб. під ексцентрик шток-260мм travel-100мм FSD LJ-535A чорний
- В наявності
- Код: FRK-26-852
1 162,04 ₴
1 103,94 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | LJ-535A |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 103,94 ₴



