Крила 29" Пластик повнорозмірн. BRAVVOS X080 чорний зі стійкою f.390 r.390мм
- В наявності
- Код: MUD-29-003
561,88 ₴
528,17 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стійки | f.390 r.390 мм |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | X080 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Ширина | ширина 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528,17 ₴



