Крила 29" Пластик повнорозмірн. BRAVVOS X070 чорний зі стійкою f.370 r.370мм
- В наявності
- Код: MUD-29-002
528 ₴
496,32 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ж
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стійки | f.370 r.370 мм |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | X070 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Ширина | ширина 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496,32 ₴



