Каретка 138мм x 68 мм під квадрат KENLI KL-06H ХВЗ Україна чорний AM (брендоване пакування)
- В наявності
- Код: BBS-025
240,24 ₴
225,83 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenli |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | L138 мм |
| Довжина вала каретки | 138 мм |
| Діаметр | д.45,1мм |
| Мoдель | KL-06H ХВЗ Україна |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип паковання | AM (брендоване пакування) |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,83 ₴



