Підніжка бокова (на заднє перо) Алюміний + пластик 348-380мм регульована довжина 24-28" BEcool BC-KT253 чорний
- В наявності
- Код: KIS-060
350,68 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Becool |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 348-380 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Матеріал виготовлення | алюміний + пластик |
| Мoдель | BC-KT253 |
| Регулювання довдини | регульована довжина |
| Розмір колеса | 24-29 " |
| Тип кріплення | бокова (на заднє перо) |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,68 ₴



