Електроскутер SPACE TRITON 10" 60B 800Вт 20А*г барабан/барабан свинцево-кислотний срiблястий 2026
- В наявності
- Код: ESC-067
28 917,68 ₴
26 025,91 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вантажопід'ємність | 100 кг |
| Різновид гальм | барабан/барабан |
| Діаметр колеса | 10 " |
| Колір | срiблястий |
| Мoдель | BN003 |
| Модель велосипеда | TRITON |
| Напруга | 60 B |
| Покришки | 10х2.5" |
| Потужність мотора | 800 Вт |
| Рік | 2026 |
| Середній запас ходу | 70 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | свинцево-кислотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 025,91 ₴



