Вынис руля Сталь резьба. 1" 25.4мм длина - 60мм нерегулируемый HongFu YL-060/HF764 сriблястый
- В наличии
- Код: STM-ST-064
184,80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | HongFu |
| Висота виноса керма | H- 180 мм |
| Довжина виноса | довжина - 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Цвет | срiблястий |
| Материал изготовления | Сталь |
| Мoдель | YL-060/HF764 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Информация для заказа
- Цена: 184,80 ₴



