Вынис руля Сталь + Алюминий рез. 1" 25.4мм длина - 60мм нерегулируемый VLT сриблястый с черным
- В наличии
- Код: STM-St+AL-021
274,56 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | VLT |
| Висота виноса керма | H- 250 мм |
| Довжина виноса | довжина - 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Материал изготовления | сталь + алюміній |
| Наявність різьби | різьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Информация для заказа
- Цена: 274,56 ₴



