Вынис руля Алюминий безрезьб. 1-1/8" 31.8мм длина - 110мм регулируемый VLT FSK-LG003 черный
- В наличии
- Код: STM-AL-077
769,56 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | VLT |
| Довжина виноса | довжина - 110 мм |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Мoдель | FSK-LG003 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | регульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Информация для заказа
- Цена: 769,56 ₴



