Вынис руля Алюминий безрезьб. 1/8" 25.4мм длина - 100мм регулируемый Kalloy "UNO" AS-822 черный
- В наличии
- Код: STM-Al-052
699,60 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Kalloy "UNO" |
| Висота виноса керма | H- 40 мм |
| Довжина виноса | довжина - 100 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Кут підйома виноса | регульований ° |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Мoдель | AS-822 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | регульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Информация для заказа
- Цена: 699,60 ₴



