Велосипед AL 16" Formula SLIM Vbr рама-8,5" белый с красным 2024 колокольчик
- В наличии
- Код: OPS-FRK-16-199
5 441,04 ₴
5 005,76 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Нема |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, Vbr тріскачка, 20H, SHUNFENG SF-HB05R |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 20H, 14G, SHUNFENG HB-02F |
| Втулки | сталь 14G 20H/сталь 14G 20H – 1шв тріскачка |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | дзвоник |
| Диаметр колеса | 16 " |
| Задній перемикач | Нема |
| Рост велосипедиста | 100-115 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-08А + 2S |
| Касета / тріскачка | SHUNFENG SF-FW09, 1 швидк., 20Т |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Руль | Високоміцна сталь, L 500 мм, чорний, VLT |
| Цвет | білий з червоним |
| Количество скоростей | 1 шв |
| Ланцюг | 76 лан., VLT ., 1 |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | SLIM |
| Ободи | 16" х 23 мм, Алюмiнiй, одностінний, 20H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | пластикові платформи на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | 16" x 1,95, WANDA P1023 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 220 мм |
| Ростовка рами | рама- 8,5 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24 |
| Ручки керма | гума |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | SLIM |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | Vbr |
| Тип гальм | обідні |
| Тип заднього гальма | Обідне |
| Трансмиссия | Механическая |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, WHEEL TOP SPF4H-KT |
Информация для заказа
- Цена: 5 005,76 ₴



