Велосипед уцененный ST 26" Dorozhnik AQUAMARINE BH рама-17" бордовый 2026
- В наличии
- Код: STK-D-26-500
8 277,28 ₴
7 615,10 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Эффект ЛКП крыла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Цвет | Бордовый |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, бордовий |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, Dorozhnik |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, 36H, SHUNFENG SF-CT01 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SHUNFENG SF-HB03F |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINXING YX-C227 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник, корзина |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Рост велосипедиста | 160 - 180 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua 08A-1 |
| Категорія велосипеду | З уцінкою |
| Руль | Райзер, Високоміцна сталь, L 590 мм, сріблястий, SKYS CD-S133 |
| Корзина | 380*280*225 мм, SKYS TEN 019, білий |
| Крылья | Високоміцна сталь |
| Количество скоростей | 1 шв |
| Ланцюг | 98 лан., TEC C410E, 1 |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | AQUAMARINE |
| Ободи | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, DAVI HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Педалі | Пластик, Feimin FP-810 |
| Покришки | 26" x 2.125, DKD D-702 |
| Подножка | центральна, Changyu Skys |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Ручки керма | Гріпси BEcool BC-GR6481 |
| Рік | 2026 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 250*210 мм, зі сріблястими рейками |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Трансмиссия | одношвидкісна |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 38T, HAOXING HX-E-AM033 |
Информация для заказа
- Цена: 7 615,10 ₴



