Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Максимальная скорость | 95 км/ч |
| Тип | Мотоцикл |
| Совместимость с моделью | B2500 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 40 А*г |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Диаметр колеса | 19/18 " |
| Цвет | чорний з жовтим |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | R1+ |
| Напряжение | 72 B |
| Покришки | CST FR: 70/100-19", RR: 90/90-18" |
| Потужність мотора | 2500 Вт |
| Середній запас ходу | 120 км |
| Тип гальм | дискові, гідравлічні |
| Ход амортизатора рамы | F: 200 R: 85 мм |
| Час заряджання батареї | до 4 годин |
Информация для заказа
- Цена: 242 000 ₴



