Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | JIABAO |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Материал изготовления | Сталь |
| Мoдель | JB-6864 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 228,80 ₴



