Вынис руля Алюминий безрезьб. 1-1/8" 31.8мм длина - 60мм 6° нерегулируемый HongFu YL-121 черный
- В наличии
- Код: STM-AL-108
239,36 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | HongFu |
| Висота виноса керма | H- 41 мм |
| Довжина виноса | довжина - 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Кут підйома виноса | 6 ° |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Мoдель | YL-121 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Информация для заказа
- Цена: 239,36 ₴



