Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bravvos |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина стойки | m.s. 355 мм |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Крепеж | на пір'я рами та штани вилки |
| Материал изготовления | Пластик |
| Мoдель | X110 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 580,80 ₴



