Вилка 28" жорстка жесткая Сталь 1-1/8" disc/v-br безрізьб. під ексцентрик шток-290мм FSD чорний довжина ніг 500мм, шир 80мм
- В наявності
- Код: FRK-28-369
564,52 ₴
536,29 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока | шток — 290 мм |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536,29 ₴



