Кермо Алюмiнiй 25.4мм L 720 мм HongFu YL-001/HF610L підйом - 0мм загиб назад9° чорний Прямий
- В наявності
- Код: HBA-185
215,60 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HongFu |
| Варіант | флет |
| Вигин назад | загиб назад 9 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | YL-001/HF610L |
| Підйом керма | підйом - 0 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Форма керма | прямий |
| Ширина керма | L 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,60 ₴



