Вилка 24" жорстка жесткая Сталь 1" v-br різьб. під ексцентрик шток-153мм Discovery HLF-995HDV FLINT 2021 чорно-синiй з сірим YS
- В наявності
- Код: FRK-24-378
279,84 ₴
265,85 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Довжина штока | шток — 153 мм |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | чорно-синiй з сірим |
| Кріплення гальма | v-br |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | HLF-995HDV |
| Модель велосипеда | FLINT |
| Наявність різьби | різьб. |
| Розмір колеса | 24 " |
| Рік | 2021 |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,85 ₴



