
Кермо Сталь 31.8мм L 650 мм JIABAO JB-6816 підйом - 75мм загиб назад15° чорний Райзер
- В наявності
- Код: HBA-239
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Кермо Сталь 31.8мм L 650 мм JIABAO JB-6816 підйом - 75мм загиб назад15° чорний РайзерВ наявності
187 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | JIABAO |
| Вигин назад | загиб назад 15 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Загин вгору (up sweep) | up sweep - 10 ° |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | JB-6816 |
| Підйом керма | підйом - 75 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴

