Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenli |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 127х68мм мм |
| Довжина вала каретки | 127 мм |
| Мoдель | KL-08A |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип паковання | AM (брендоване пакування) |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241,96 ₴



