Каретка 140мм x 68 мм під клин KENLI KL-910 ХВЗ Україна Gold AM (брендоване пакування)
- В наявності
- Код: BBS-024
160,16 ₴
150,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | L 140 мм |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Діаметр | до 30 мм |
| Колір | Gold |
| Мoдель | KL-910 ХВЗ Україна |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип паковання | AM (брендоване пакування) |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,55 ₴



