Велосипед ST 16" Formula RACE BH рама-8,5" белый с красным и синим 2025
- В наличии
- Код: OPS-FRK-16-231
4 566,32 ₴
4 155,35 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | жорстка, cталь, RACE |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм, VLT |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, 20H, 14G, SHUNFENG SF-CT01 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 20H, 14G, під гайку, SHUNFENG HB-02F |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, дзвоник |
| Диаметр колеса | 16 " |
| Рост велосипедиста | 100-115 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-16B + 2S |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Руль | Високоміцна сталь, L 500 мм, чорний, VLT |
| Цвет | білий з червоним та синім |
| Крылья | Пластик, VLT FRK |
| Количество скоростей | 1 шв |
| Ланцюг | 76 лан., VLT ., 1 |
| Материал изготовления | Сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | RACE |
| Ободи | 16" х 23 мм, Алюмiнiй, одностінний, 20H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Покришки | 16" x 1,95, WANDA P1023 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 220 мм, без замка, VLT |
| Ростовка рами | рама- 8,5 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24 |
| Рік | 2025 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | RACE |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Товщина спиці | 14G |
| Трансмиссия | одношвидкісна |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, WHEEL TOP SPF4H-KT |
Информация для заказа
- Цена: 4 155,35 ₴



