Термос Tramp Expedition Line 0,9 л
Нова колекція термосів Tramp - Expedition Line 2020 з ПОЖИТТЄВОЮ ГАРАНТІЄЮ.
Термос Tramp TRC-027 об'ємом 0,9 л укомплектовано глухим корком з каналами для наливання в напівзакритому стані.
Така конструкція дозволяє наливати рідину, не відкручуючи корок повністю, що значно зменшує втрати тепла при використанні.
Завдяки подвійній стінці довго зберігає температуру як горячих, так і холодних напоїв.
Виготовлений з легкого й міцного матеріалу.
Термос іззовні покрито молотковою фарбою, що забезпечує максимальний захист корпуса від подряпин і сколів.
Особливості:
Має додаткову пластикову чашку.
Спеціальна обробка внутрішнього покриття дозволяє легко мити термос всередині.
Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко вміщується в наплічнику чи портфелі.
У виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
Пожиттєва гарантія.
Температурні характеристики:
82°С через 6 годин,
72°С через 12 годин
58°С через 24 години
(початкова температура води 95°C, тестування проводилось при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об'єм: 0,9 л
Висота: 30,7 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 495 грам
Гарантія: ПОЖИТТЄВА
| Основные | |
|---|---|
| Тип термоса | Питьевой |
| Объем | 0.9 мл |
| Помповый механизм | Нет |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Черный |
| Ручка | Нет |
| Время сохранения тепла | 24 час |
| Время сохранения холода | 24 час |
| Количество чашек | 2 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Tramp |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термос |
| Материал ручки | Сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 307 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 295 мм |
| Вес | 496 г |
| Ширина горлышка | 30 мм |
- Цена: 983 ₴








